+38 (096) 390-84-85
+38 (093) 929-34-44

“Мотор” - вийшов до 1/4 фіналу SEHA-Ліги

33891 ПЕРЕГЛЯДІВ

Чинний чемпіон України з гандболу запорізький "Мотор" із рахунком 37:29 на рідному майданчику обіграв сербський клуб “Войводіна” та з 2-го місця групи “А” пробився до чвертьфіналу Міжнародної ліги SEHA.

Підопічні Ростислава Ланевича мали кращий вигляд в обох відрізках матчу, тримаючи опонентів на безпечній відстані. Рахунок першого тайму - 18:15, а другого — 19:14 на користь “Мотора”.

Найрезультативнішими у господарів виявилися Айденас Малашинскас, Денер Яанімаа, а також Олександр Касай — усі закинули по 6 м'ячів.

За підсумками групового етапу, український колектив здобув 8 перемог та двічі поступився суперникам. У підсумковій турнірній таблиці групи «А» «Мотор» зрівнявся з «Вардаром» за очками, проте через гіршу різницю голів в особистих зустрічах посів лише 2 місце. Однак, путівки до чвертьфіналу отримали обидва колективи. Поєдинки цієї стадії відбуватимуться в середині березня 2020 року.

«Мотор» (Україна) - «Войводіна» (Сербія) 37:29 (18:15)

«Мотор»: Комок, Будко; Малашинскас 6, Яанімаа 6, Наґава 3, Гурковський 2, Касай 6, Миноцький 2, Тютюник 3, Паровинчак 1, Сорока 2, Близнюк 4, Гурін 2, Рубан, Кравченко, Денисов.